خانه / مطالب خواندنی / خرید پوشک ارزان – پوشک بزرگسال و پوشک بچه

خرید پوشک ارزان – پوشک بزرگسال و پوشک بچه

خرید پوشک ارزان با کیفیت فوق العاده بالا

خرید پوشک ارزان و با کیفیت از مهم ترین مسائلی است که امروزه با توجه به شرایط اقتصادی و گرانی های اخیر بیشتر به چشم می خورد.

دلیل اصلی گرانی پوشک بیشتر مواد اولیه تولید پوشک وارداتی است و ارتباط مستقیمی با قیمت ارز دارد .

در این مقاله سعی بر آن است که شما را با پوشک خارجی آبنا و دلایل استفاده و انتخاب این برند آشنا سازیم.

از مهم ترین سوالی که ذهن خریدار را درگیر میکند :

خرید پوشک ارزان (پوشک بچه و پوشک بزرگسال) ایرانی یا خارجی ؟

پوشک ارزان کم کیفیت ؟ یا پوشک گران با کیفیت ؟

بهترین مارک پوشک بزرگسال کدام است؟

بهترین مارک پوشک بچه چیست ؟

خصوصیات خرید پوشک ارزان خوب و با کیفیت چیست؟

با توجه به انواع پوشکی هایی که در بازار وجود دارد بسته به نوع بسته بندی نمی توان میزان کیفیت – قابلیت های جذب – راحتی و تناسب آن را تشخیص داد.

در طی سال های اولیه زندگی فرزندتان در حال تغییر بسیاری از انواع پوشک ها هستید تا پوشک مناسب و مورد نظرتان را انتخاب کنید.

هدف ما این است مهم ترین نکات را در انتخاب پوشک بچه از نظر هزینه کیفیت راحتی و آسایش را بررسی کنیم.

انواع مختلف پوشک بچه در بازار وجود دارد که در بسته بندی های مربع شکل با کیفیت ضد آب بسته بندی میشوند.

هنگامی که وزن و مزایای پوشک را در نظر بگیرید ممکن است با برخی از سوالات ذیل مواجه شوید:

در مورد هزینه های مالی و اینکه راهکار چیست؟ پوشک پارچه ای معمولا ارزان تر است ؟

اما شما ممکن است در بین این موارد مختلف مدام در حال تغییر و بررسی باشید انواع پوشک بچه ها و همچنین سر در گم باشید این موضوع را مد نظر داشته باشید که کودک شما قرار است در آن پوشک قرار بگیرد، بازی کند،بخوابد. بنابراین ارزش هزینه کردن را دارد شما می توانید تجزیه و تحلیل خود را از تفاوت قیمت بین پوشک های موجود در بازار از لحاظ کیفیت ، قدرت جذب برآورد کنید.

پوشک بچه خوب باید قدرت جذب فوق العاده بالا داشته باشد، و از نم پس دادن به لباس کودک جلوگیری کند پوشک بچه بامبو یک انتخاب ایده آل به نظر می آید که در دو نوع پوشک چسبی ، پوشک شورتی  با قدرت جذب بالا و جلوگیری از حساسیت های پوستی میتواند انتخاب مناسبی برای فرزندتان باشد.

خرید اینترنتی پوشک بچه و پوشک بزرگسال
خرید پوشک ارزان (پوشک بزرگسال و پوشک بچه ) با قدرت جذب و کیفیت فوق العاده بالا

خرید پوشک ارزان و ضد حساسیت

پوشک بچه ضد حساسیت مختلفی در بازار تحت این عنوان وجود دارد که در خریدن باید به آن توجه کرد :

جنس پوشک باید دانه دانه و پرزی نباشد و قابلیت انتقال هوا بین پوست کودک و بیرون وجود داشته باشد و همچینین قسمت های چسبی آن ارتباطی با پوست بدن کودک نداشته باشد که از قرمز شدن و خارش پوست حساس کودک جلوگیری شود.

مواد شیمیایی ، مواد پلاستیکی ، عطر و پلی استیر استفاده شده در آن کم باشد که از حساسیت و قرمزی پای کودک جلوگیری کند و مواد داخلی آن (مواد شیمیایی) پودر جاذب کم و با کیفیت باشد.

نخ و کاغذ بیشتر در تولید ان استفاده شده باشد که طبیعی هستند.

پوشک برای کودک امری ضروری است تا کودک شما تمیز و مرتب باشد. داشتن بهترین مارک پوشک بچه برای نگه داشتن کودک در همه شرایط مهم و ضروری است .

یک پوشک بچه خوب باید قدرت جذب بالا داشته باشد، و از نم پس دادن به لباس کودک جلوگیری کند پوشک بچه بامبو  با قدرت جذب بالا و جلوگیری از حساسیت های پوستی یک انتخاب مناسب برای فرزندندتان است.

پوشک بچه بامبو (دوستدار محیط زیست ) در بین تمامی برند های موجود در بازار به عنوان پوشک ضد حساسیت طراحی شده است و اولین پوشکی است که به دلیل سازگاری با محیط زیست در بین والدین طرفداری دارد.

این پوشک قدرت جذب بالایی داشته و هیچ گونه مواد عطر زا و مواد شیمیایی ندارد و کاملا از الیاف طبیعی ساخته شده که شما می توانید آن از طریق شماره موجود در سایت یا دایرکت اینستا گرام ناجی طب در سایت سفارش دهید.

خرید پوشک ارزان بزرگسال – بهترین برند با کیفیت فوق العاده بالا

علل اصلی استفاده از پوشک بزرگسال بی اختیاری ادراری است. بی اختیاری یک بیماری محسوب نمی شود بله اختلال در دستگاه ادراری است.

ساده ترین راه حل برای درمان بی اختیاری استفاده از پوشینه های بزرگسال است.

پوشینه های بی اختیاری در انواع مارک ها و برند ها در بازار موجود است اما استفاده از یک برند با توجه به وسعت برند ها که انتخاب برای خریدار گیج کننده می باشد ضد حساسیت بودن پوشینه اهمیت زیادی دارد.

در این مقاله ما قصد داریم برند آبنا را برای استفاده بیماران مبتلا به بی اختیاری معرفی کنیم.

محصولات آبنا در دو نوع پوشک بزرگسال چسبی ابری فرم و پوشک بزرگسال شورتی ابری فلکس و همچین زیر انداز بی اختیاری ابری سافت در سایت فروشگاهی ناجی طب به فروش می رسد.

موارد مهم در خرید پوشینه بزرگسال

از موارد اصلی و مهم خرید پوشینه بی اختیاری سایز مناسب آن است و به یاد داشته باشید که سایز شلوار مهم نیست سایز دور کمربه سانتی متر مهم می باشد.

پوشک را متناسب با بدن انتخاب کرده تا از هر گونه نشت جلوگیری کنید.

سطح جذب پوشکی که خریداری می کنید را بررسی کنید اما ممکن است بی اختیاری شدید یا متوسط باشد پس میزان جذب پوشک را با توجه به سطح بی اختیاری انتخاب کنید.

و این نکته را لازم است بدانید میزان قدرت جذب هر یک از برند ها با همدیگر متفاوت است .

برای مثال: در پوشک های بزرگسال مدل شورتی به نام ابری فلکس ساخت دانمارک،

سایز L1 یعنی لارج یک (برای اندازه دور کمر ١٠٠-١٣٠ سانتی متر و جذب ١۴٠٠ میلی لیتر)
سایز L3 یعنی لارج سه (برای اندازه دور کمر ١٠٠-١٣٠ سانت و جذب ٢۴٠٠ میلی لیتر).
هردو سایز لارج می باشند و اختلاف شماره یک و شماره ٣ در میزان جذب می باشد.
البته در برندهای مختلف، سایزها و میزان جذب ها متفاوت بوده و هنگام خرید حتما باید به این نکته توجه نمود.

علائم اصلی بی اختیاری و استفاده از پوشک بزرگسال

از علائم بی اختیاری : بیقراری، قدم زدن، ریخته شدن ادرار و عبور از پاها و قرار دادن دست در نزدیکی اندام تناسلی

دلایل زیادی می تواند موجب بی اختیاری شود اما از دلایل شایع و اساسی عفونت مجاری ادرار یا همان بی اختیاری ادرار می توان اشاره کرد که آن ها را عصبی و مضطرب کرده و سعی می کنند بیشتر در دستشویی باشند تا اتفاقی نیفتد به هر حال قبل از اقدام به کاری حتما باید با پزشک مشورت کنید تا راهکار مناسب را به شما ارائه دهد.

بی اختیاری ادراری بزرگسال و آلزایمر

هر یک از افراد مبتلا به آلزایمر در مرحله ی بحرانی از بیماری خود ممکن است دچار فراموشی شدید بشوند در این حالت اختیار ادرار و مدفوع خود را از دست بدهند. که این موضوع ممکن است اتفاقات بدی را برای این نوع افراد که دچار آلزایمر هستند به همراه بیاورد .

شاید در مرحله اول به این فکر کنید که برنامه ای جهت دستشویی بردن به صورت زمان بندی مشخص در نظر بگیرید اما ممکن است که شدت بی اختیاری بیمار به قدری باشد که کنترل زمان و برنامه از دستتان خارج شود.

در این مرحله است که پوشک بزرگسال و زیر انداز بیمار یا زیر انداز بی اختیاری باید به سراغ شما بیاید تا بخشی از مشکلات را حل نماید.

برای صحبت کردن با فرد مبتلا به آلزایمر در مورد محصولات بی اختیاری بزرگسالان و مشکلات خود بی اختیاری بهت است در مراحل اولیه بیماری صورت بگیرد، یعنی بیشتر در روزهای آغازینی که نیاز به صحبت راجع به این مسئله و همدردی دارند.

توجه داشته باشید برای بزرگسالان به جای واژه پوشک از کلمه ی پوشینه استفاده کنید.

وقتی که بیمارعزیزان شما یا شخصی که از او مراقبت می کنید، به طور مرتب شروع به از دست دادن کنترل روده و مثانه شده است یعنی وقت آن رسیده است که از پوشینه بزرگسالان و دیگر محصولات بهداشتی مرتبط با  آن را مانند زیرانداز بی اختیاری خریداری و استفاده کنید.

زیر انداز بی اختیاری ابری سافت محصولی از شرکت آبنا با قدرت جذب فوق العاده بالا و بهترین زیراندازبی اختیاری بیمار در منطقه اروپا می باشد. این محصول قابل استفاده در بیمارستان ها – درمانگاه ها – خانه های سالمندان و مراقبت در منزل می باشد. که شما به راحتی میتوانید این محصول را بر روی تخت – صندلی – ویلچر… نصب نمایید و همچنین می توانید برای تعویض پوشک بچه یا کودک استفاده نمایید.

زیر انداز بیمار ابری سافت در اندازه ۹۰*۶۰  بوده و محصول کشور دانمارک می باشد که دارای استاندارد های بین المللی است که شما می توانید این نوع زیرانداز بی اختیاری را برای کودکی ک شب ادراری دارند هم استفاده کنید.

این محصول به گونه طراحی شده است که حمل آن بسیار راحت این بخاطر ضخامت کم و قدرت جذب فوق العاده بالا زیر انداز ابری سافت می باشد که به راحتی داخل کیف می توانید قرار دهید و با خود حمل کنید.

مزایای زیر انداز بی اختیاری ابری سافت

  • دارای قدرت جذب فوق العاده بالا
  • ابعاد۶۰ × ۹۰ سانتی‌متر
  • بسیار با کیفیت و ضد حساسیت
  • جذب بو و عدم انتشار آن ( نم پس نمی دهد )
  • دارای لایه‌ی نفوذ ناپذیر و لبه های مهر و موم شده جهت تضمین جلوگیری از نشت مایعات
  • تا شو
  • لایه خارجی ضد آب

خرید اینترنتی پوشک بزرگسال – خرید پوشک ارزان

برای خرید محصولات بی اختیاری یا سایر محصولات شما می توانید با کمی جست و جو در سایت های فروشگاهی مانند سایت ناجی طب محصول مورد نظرتان را با توجه تموم ویژگی ها و قابلیت هایی که دارا هستند را انتخاب نمونده و سپس اقدام به سفارش نمایید.

شما می توانید خرید اینترنتی پوشک بزرگسال (پوشک بچه – زیرانداز بیمار) را از طریق شماره های موجود در سایت یا صفحه اینستاگرام ناجی طب با دیدن محصولات و ویژگی های آن ها با توجه به قابلیت های فوق العاده ای که دارند انتخاب و خریداری کنید.

درباره ی f.danandeh

همچنین ببینید

پوشک بزرگسال ابری فلکس بهترین برند پوشک بزرگسال خارجی در مقایسه با سایر برند ها و پوشک ایرانی در دو نوع پوشک بزرگسال چسبی و پوشک بزرگسال شورتی

پوشک بزرگسال ابری فلکس بهترین پوشینه بزرگسالان

پوشک بزرگسال ابری فلکس و بررسی عملکرد پوشینه بی اختیاری پوشک بزرگسال ابری فلکس و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *